אודותינו

מי אנחנו

חברת פטרולית פיתרונות מובייל בע”מ הינה יצרנית וספקית בינלאומית של מוצרי תוכנה לניהול ובקרת עובדי שטח, מבנים ומתקנים. מוצרי החברה כוללים רכיבי מובייל הרצים על גבי מספר רב של פלטפורמות לטלפונים ניידים ומחשבי לוח, ורכיבי השרת מבוססי ענן. פתרונות החברה כוללים: הגדרות, פיתוחים, התאמות ואינטגרציה למערכות הארגוניות של הלקוח. פטרולית פיתרונות מובייל הינה חברה ישראלית  עם מרכז פיתוח בראשון לציון, ולה חברת בת בארה”ב אשר משווקת את מוצרי החברה בצפון אמריקה.
המוצרים המפותחים בחברה נותנים פתרון מלא לארגון בניהול ובקרה על אנשי השטח בתחומים שונים. מוצר הדגל של החברה הינו מערכת פטרולית, אשר נותנת פיתרון מושלם למגוון רחב של יישומים ובהם בקרת שומרים, סיירים, מנהלי שטח, אנשי תחזוקה וניקיון, הסעות, נוכחות ועוד. החברה, לאורך זמן, דואגת להיות בחזית הטכנולוגיה ולהציג חדשנות תוך שימוש בכלים ובפלטפורמות מן המתקדמים הקיימים בעולם התוכנה.

לקוחות החברה

מערכת פטרולית מכילה מודולים רבים ופונקציונאליות רבה המתאימה למספר רב של תחומי עיסוק הקשורים לניהול אנשי שטח. לכן מבין לקוחותינו ניתן למצא מגוון רחב של לקוחות המשתמשים במוצרי החברה במגוון רחב של יישומים, ובינהם:
עיריות ורשויות בארץ ובחו”ל בתחום הסיור והשיטור העירוני, אבטחת מוסדות ציבור, מאבטחים בבתי ספר וגני ילדים, מפקחים
וקבט”ים של העירייה.
חברות שמירה ואבטחה – חברות בתחום שמירה והביטחון המעסיקות שומרים שלהם מסלולים ומשימות מוגדרים מראש עם יכולת דיווח על אירועים במהלך המשמרת. חברות עם עמדות שמירה סטאטיות עם יכולת בקרה על הגעה ועזיבת השומר את המתחם.
תחזוקת מבנים – חברות שעיקר עיסוקן הינו תחזוקת מבני ציבור, קניונים ועוד. מסלולי ביקור ומשימות תחזוקה, דיווחים מהשטח על תקלות ושליחת הודעות באונליין לאנשי התחזוקה והמנהלים וניהול ומעקב אחר משימות.
איסוף והפצה – חברות איסוף והפצה, חלוקת עיתונים, בקרה על הסחורה המועמסת להפצה, דיווח הפצה ואיסוף ברמת מספר פריט סריאלי וקריאת ברקוד הפריט. כלי מעקב ובקרה מלאים על תנועת הרכב, דיווח תקלות ואירועים על הרכב
מתנ”סים לניהול זמני התחלה וסיום החוג, רישום נוכחות תלמידים בחוגים השונים ודיווח אירועים חריגים.

צוות החברה

לחברה צוות ניהול ופיתוח עם ניסיון של שנים רבות. צוות החברה מתמחה בפיתוח פיתרונות מובייל מתקדמים, המתאימים את עצמם להתקדמות הטכנולוגיה הן ברמת כלי הפיתוח והן ברמת הפיתרון בהיבט המימוש למשתמש הקצה.

ליבגני ניסיון של מעל 20 שנה בפיתוח מערכות מובייל וניהול מערכות קריטיות בינלאומיות. בעברו ניהל צוות פיתוח גדול, היה מנהל  טכנולוגי של חברות תוכנה בארץ ובחו”ל. בעל תואר שני במדעי מחשב, מומחה לאבטחת  מידע ורשתות תקשורת ושולט בטכנולוגיות פיתוח מתקדמות.

 יבגני אוצ’וקובסקי

מייסד ומנהל טכנולוגי

ליעקב וותק וניסיון עשיר של למעלה מ 30 שנה בפיתוח מערכות תוכנה לתחום המובייל במיגוון רחב של שווקים בארץ ובחו”ל. בעברו תיפקד יעקב במספר תפקידים ובינהם: מנהל מחלקת תוכנה, מנהל פרויקטים בארץ ובחו”ל, סמנכ”ל תוכנה ומנכ”ל של חברות תוכנה בינלאומיות.

יעקב נחום

מייסד ומנכ”ל

איך אנחנו עובדים?

מערכת פטרולית הינה פלטפורמה רחבה וגמישה המאפשרת לתת פתרונות של ניהול ובקרת אנשי שטח 
ונכסים למיגוון רחב של ארגונים ובתחומים שונים. לכן הפיתרון הסופי המסופק הינו פיתרון מותאם אישית 
בהתאם לדרישות הארגון ושיגרת העבודה של עובדיו.
אז איך אנחנו מספקים פיתרון מותאם ללקוח?

3

הטמעת הפתרון

ביצוע פגישת הדרכה בארגון עם המחלקות השונות והסבר על הפיתרון ברמת כל מחלקה. הרצת המערכת בשטח בכל הרמות. ליווי הארגון בתקופת ההטמעה וביצוע התאמות בהתאם להערות. מעקב תקופתי וליווי הלקוח לאחר תקופת
.ההטמעה

2

מימוש הפתרון

בהתאם למסמך איפיון הפתרון, שנרשם על סמך פגישת האיפיון, מוקמת המערכת בהתאמה. מוקמים הטפסים למילוי באירועים השונים, מסלולי הנסיעה, אתרי ונקודות הביקור, סוג הדיווח בכל אתר, סוגי הביקורות ותכולתם, המשימות וסדר ביצוע הפעולות של העובד

1

פגישת איפיון

אנו נפגשים עם המחלקות של הארגון, שומעים את דרישותיהם ואת שיגרת העבודה של כל מחלקה בארגון. לוקחים איתנו מסמכי עבודה כגון: טפסים שממלאים באירועים שונים, מסמכים, נתוני קלט, דוחות, רשימות או כל דבר שאמור להיכלל בפיתרון שיסופק

שאל אותנו כיצד מערכת פטרולית יכולה להועיל לך

צור קשר